Programista PHP ZEND

praca it: etat dla Trendmaker / Kraków

Tagi: Programista ZEND PHP

Agencja Trendmaker poszukuje kandydata na stanowisko Programista PHP. Szukamy osoby, która od zaraz wesprze nasz zespół pracujący nad projektami eCommerce w szeregach Bold Agency. W ramach pracy dla naszej dedykowanej marki oferujemy udział w ciekawych i ambitnych projektach dla znanych firm, takich jak IKEA, Alior, Mennica Polska, BZWBK, możliwość rozwoju zawodowego oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Obowiązki

  • Praca w teamie wdrożeniowym nad projektem z programistami frontend oraz art directorem – dążymy do sukcesu w oparciu o współpracę specjalistów z różnych dziedzin.
  • Wykonywanie prac programistycznych przy wdrożeniach projektów eCommerce opartych o PHP, Zend Framework i Magento.
  • Tworzenie dedykowanych modułów funkcjonalnych eCommerce.

Wymagania

  • Komunikatywność i umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Praktyczna znajomość ZEND Framework, PHP5 oraz MySQL.
  • Mile widziana znajomość platformy Magento / TYPO3.
  • Znajomość AJAX/jquery.
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu – szukamy doświadczonej osoby, którą od początku będziemy traktować jako nasze wsparcie.

Oferujemy

  • Pracę dla renomowanych klientów, często w ramach prestiżowych projektów.
  • Umowa o pracę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-21
Wyświetlona: 5656 razy