Specjalista ds. Kadrowych - Warszawa

praca it: etat dla Wagram Consulting / Warszawa

Tagi: kadry finanse administracja dokumentacja HR

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy będąca Polskim oddziałem renomowanej światowej marki, poszukujemy doświadczonych Kandydatów na stanowisko:
W chwili obecnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Kadrowych – Warszawa

Osoba na tym stanowisko będzie odpowiedzialna za wsparcie spółek firmy w obszarze administracji kadrowej. Do jej zadań będzie także należeć przygotowywania dokumentów do listy płac, prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy, przygotowywanie dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy oraz sporządzanie raportów i zestawień kadrowych.

Zadania na oferowanym stanowisku:

Bieżąca administracja personalna Przygotowywanie i nadzór nad dokumentami związanymi ze stosunkiem pracy ( umów pracowniczych, współpraca z ZUS i dostawcami usług medycznych) Prowadzenie dokumentacji personalnej ( teczek pracowniczych i dokumentacji personalnej) oraz aktualizacja baz danych Rejestracja nieobecności ( ewidencja urlopów, zwolnień) Przygotowywanie raportów i statystyk kadrowych ( dla celów wewnętrznych oraz GUS) Administrowanie benefitami pracowniczymi Przygotowywanie danych dla działu płac Udział w tworzeniu, weryfikacji i aktualizacji procedur HR Bieżąca opieka nad stronami intranetowymi działu Wsparcie bieżących projektów przeprowadzanych w dziale personalnym.

Oczekiwania w stosunku do kandydatów:

Wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej korporacji Doskonała znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych ( szczególnie w zakresie stosunku pracy, rodzaje umów pracowniczych) Bardzo dobra znajomość jęz. angielskiego, mile widziana znajomość jęz. niemieckiego Znajomość obsługi programu Płatnik Znajomość zasad BHP Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office Doskonałe zdolności komunikacyjne oraz nastawienie na współpracę Bardzo dobra organizacja pracy i nastawienie na rezultaty Inicjatywa oraz zorientowanie na potrzeby klienta

Oferujemy:

Interesujący zakres zadań oraz możliwość rozwoju zawodowego w obszarze Human Resources Dynamiczne środowisko w międzynarodowym koncernie oraz przyjazną atmosferę pracy.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-14
Wyświetlona: 5843 razy