Dyrektor Zarządzający

praca it: etat dla 4STUDIO S.A. / Olsztyn

Tagi: manager zarządzanie director

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska:
współtworzenie oraz odpowiedzialność za realizację strategii firmy
zarządzanie operacyjne oraz koordynacja działań pracy wszystkich działów w firmie
współtworzenie nowych kierunków rozwoju firmy i udział w podejmowaniu decyzji o strategicznym znaczeniu
odpowiedzialność za budowę procesów zarządczych i operacyjnych firmy
wspomaganie głównych procesów negocjacyjnych
reprezentowanie firmy „na zewnątrz” oraz wsparcie w prowadzeniu kluczowych negocjacji
odpowiedzialność za rachunek strat i zysków firmy oraz współuczestnictwo w decyzjach inwestycyjnych
odpowiedzialność za utrzymanie i rozwijanie przewagi konkurencyjnej firmy
odpowiedzialność za rozwój działalności firmy oraz zespołów

Wymagania:
wykształcenie wyższe (preferowane techniczne lub ekonomiczne)
min. 3 lata doświadczenia na stanowisku związanym z zarządzaniem całą organizacją (dyrektor generalny/zarządzający) w małej lub średniej wielkości firmie
doświadczenie w tworzeniu i realizacji strategii firmy (preferowane doświadczenie w firmie o profilu technicznym związanym z agencjami interaktywnymi)
doświadczenie w budowie procesów zarządczych i operacyjnych
mile widziane doświadczenie w zarządzaniu firmą działającą na rynkach europejskich

Oferujemy:
atrakcyjne warunki zatrudnienia, motywujący system premiowy oraz narzędzia pracy
pracę w stabilnej i świetnie rozwijającej się firmie notowanej na rynku Newconnect
możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia swoich kwalifikacji
współudział w tworzeniu strategii rozwoju firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-13
Wyświetlona: 8675 razy