SAP Business Objects Consultant - Warszawa

praca it: etat dla Wagram Consulting / Bełchatów

Tagi: SAP BO Warszawa

Zakres obowiązków:
pełnienie roli eksperta w zakresie modułów: Business Objects w obszarze funkcjonalnym, technicznym oraz na płaszczyźnie procesów biznesowych
aktywny udział w projektach wdrożeniowych SAP w grupie
udział w integracji aplikacji SAP z innymi aplikacjami
rozbudowa i udoskonalanie istniejących systemów SAP
Identyfikacja i rozwiązywanie błędów zaistniałych w środowisku SAP
wsparcie użytkowników systemów
wsparcie biznesowe w zakresie wykorzystywania modułów SAP
praca z klientem wewnętrznym

Wymagania
gotowość do relokacji do Warszawy
minimum 3- 4 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów wdrożeniowych SAP i/lub utrzymywaniu oraz rozwijaniu systemów SAP Business Objects
bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
znajomość narzędzi, metodologii i standardów wdrożeniowych
wykształcenie wyższe informatyczne, ekonomiczne lub inne pokrewne
gotowość do odbywania kilkudniowych delegacji zagranicznych

Korzyści
ciekawa i stabilna praca w profesjonalnym i międzynarodowym środowisku, po stronie stabilnego projektowo klienta wewnętrznego
udział w międzynarodowych projektach
możliwość rozwoju zawodowego, udziału w profesjonalnych szkoleniach
szacowane wynagrodzenie na tym stanowisku: 10 000 – 14 500 PLN brutto w zależności od doświadczenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-06
Wyświetlona: 11394 razy