Senior Konsultant SAP BW z j. angielski Poznań

praca it: etat dla Wagram Consulting / Poznań

Tagi: SAP BW Poznań

Miejsce pracy: Poznań
Osoba zatrudniona na tym stanowisku raportować będzie bezpośrednio do Kierownika ds. aplikacji międzynarodowych

Zakres obowiązków:
Dokumentowanie i definiowanie procesów w systemach informatycznych ( głównie SAP BW )we współpracy z kluczowymi użytkownikami z poszczególnych obszarów biznesowych.
Zapewnienie działania SAP BW – definiowanie wymagań, konsultacje i wspieranie kluczowych użytkowników.
Dostosowanie i wdrożenie zewnętrznych aplikacji w modułach SAP dla usprawnień procesów.
Zarzadzanie zewnętrznymi dostawcami aplikacji wspierającymi rozwój systemów IT.
Praca w projektach krajowych i międzynarodowych.
Zarzadzanie powierzonymi projektami

Oczekiwania wobec kandydatów:
Wyksztalcenie wyższe informatyczne lub pokrewne.
Co najmniej 3 lata doświadczenia w pracy w SAP
Wymagana znajomość SAP BW na poziomie senior consultant
Znajomość SAP SD,PP,APO i MM będzie dodatkowym atutem
Gotowość do rozwoju w obszarze SAP
Doświadczenie w definiowaniu procesów w ramach systemów IT w obszarze Łańcuch Dostaw, Produkcja, Zakupy.
Doświadczenie w pracy w projektach międzynarodowych
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
Dla obcokrajowców wymagana bardzo dobra znajomość j. polskiego
Znajomość j. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
Gotowość do odbywania podróży służbowych
Umiejętność współpracy w zespole
Przedsiebiorczość

Inne
Wynagrodzenie: stała pensja ( ok. 15000 PLN Brutto miesięcznie) + premia roczna
Forma zatrudnienia: preferowana umowa o prace lub kontrakt, stała faktura

Jeśli jesteś zainteresowany stanowiskiem, zapraszamy Cię do złożenia CV i listu motywacyjnego w języku angielskim wraz z informacją o oczekiwaniach finansowych.

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji ( Ustawa z dn.29.08.97r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz.U. nr 133, poz.883”).

Dziękujemy za nadesłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2012-02-06
Wyświetlona: 5907 razy