Programista Flash (AS3) dla www.panfu.pl (wirtualny świat dla dzieci)

praca it: etat dla Young Internet GmbH / Berlin, Niemcy

Young Internet GmbH składa się ze zgranej ekipy profesjonalistów z całego świata. Wspólnie tworzymy wirtualny i edukacyjny świat 2D dla dzieci o nazwie Panfu, w którym najmłodsi mogą się bawić, uczyć i poznać przyjaciół. Zachęcamy zainteresowanych do zalogowania się na www.panfu.pl, aby zapoznać się naszą zawartością i stylem graficznym. Wersja beta pojawiła się w Niemczech zaledwie parę miesięcy temu i w chwili obecnej posiadamy ponad 3 miliony użytkowników. Wirtualny świat Panfu uruchomiliśmy już w 10 językach! Nasz sukces wiąże się ze wspólnym zaangażowaniem i otwarciem na nowe pomysły. Każdy pracownik Young Internet GmbH może się bezpośrednio przyczynić do rozwoju Panfu.

W celu rozbudowywania innowacyjnej strony dla dzieci poszukujemy do pracy w naszej siedzibie w Berlinie
Programistów Flash (AS3) (mężczyzna / kobieta)

którzy z entuzjazmem chcą pracować w profesjonalnym środowisku.

Zadania:

- Modularna rozbudowa platformy AS3

- Rozwój gier Flash

Wymagane kwalifikacje:

- Bardzo dobra znajomość OOP

- Doświadczenie z framworkami Flash AS2 lub AS3 (zwłaszcza PureMVC 2.0/PureMVC 3.0)

- Doświadczenie z narzędziami Flex oraz Flex Unit

- Znajomość bazy danych związanej z aplikacją flash

- Możliwość pracy z już istniejącymi frameworkami

- Rozwój zawartości

- Doświadczenie w programowaniu gier Flash mile widziane

- Znajomość angielskiego

Co proponujemy:

- Świetne wynagrodzenie oraz premie za dobre wyniki

- Rewelacyjną atmosferę pracy dzięki zgranej i zaangażowanej ekipie

- Kreatywne środowisko, w którym każde pomysły są brane pod uwagę

- Możliwość rozwoju

- Realizacja aplikacji związanych z długotrwałymi projektami

- Przestrzenne biuro w centrum Berlina

Poleć znajomemu
Opublikowana 2008-06-09
Wyświetlona: 14250 razy