Tester Oprogramowania (Warszawa)

praca it: etat dla RINF Sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: tester QA

*RINF Sp. z o.o.*- jesteśmy firmą informatyczną, która specjalizuje się w tworzeniu i rozwijaniu oprogramowania, a także outsourcingiem kadry IT. Tworzymy także autorskie oprogramowanie PM Assistant, wspierające procesy Zarządzania projektami.

Rozpocznij współpracę z czołowym producentem wyspecjalizowanego oprogramowania dla komputerów stacjonarnych, telefonów komórkowych, palmtopów i innych urządzeń. Pracuj ze światowym liderem, którego produkty przeznaczone dla szerokiej gamy platform i systemów operacyjnych spotykają się z międzynarodowym uznaniem użytkowników i prasy branżowej.

Tester Oprogramowania
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie przypadków testowych;
  • Przeprowadzanie testów oprogramowania;
  • Analizę błędów;
  • Opisywanie i zgłaszanie błędów do zespołu developerów.

Wymagania:

  • Ukończenie studiów wyższych (informatyka bądź pokrewne), studenci ostatniego roku również mile widziani;
  • Znajomość zagadnień związanych z procesem wytwarzania i testowaniem oprogramowania;
  • Własne projekty (komercyjne i/albo non-profit) związane z technologiami webowymi;
  • Zainteresowanie nowinkami technicznymi;
  • Wysokie umiejętności myślenia analitycznego;
  • Kreatywność;
  • Gotowość do pracy w dynamicznym środowisku;
  • Praktyczna umiejętność komunikowania się w języku angielskim;

Mile widziane:

  • Doświadczenie w testowaniu oprogramowania;
  • Bardzo dobra znajomość HTML, CSS, JavaScript;
  • Znajomość standardów webowych.

Oferujemy:

  • Udział w ciekawych projektach z użyciem nowoczesnych technologii;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres:

[email protected]

Prosimy o wpisanie nazwy stanowiska w tytule maila.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami/kami.

Prosimy o załączenie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez „RINF” Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą we Wrocławiu w ramach stworzonej przez nią bazy /baz/ danych osób o określonych specjalnościach /umiejętnościach/ i do przekazywania tych danych podmiotom poszukującym osób do pracy /w tym podmiotom zagranicznym/.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-01
Wyświetlona: 4798 razy