Programista PHP

praca it: etat dla Teletorium Sp. z o. o. / Wrocław

Tagi: PHP MySQL Programista jQuery Ajax

Zakres obowiązków:

- stworzenie od podstaw silnika nowej platformy ecommerce,
- praca nad front- oraz back-endem platformy,
- opieka nad całą platformą,
- rozwój platformy, tworzenie nowych funkcjonalności

Oczekiwania:

- bardzo dobra znajomość języka programowania PHP z uwzględnieniem technik programowania obiektowego oraz znajomość wzorców projektowych,
- bardzo dobra znajomość baz danych MySQL umiejętność pracy z bazami danych MySQL 5,
- dobra znajomość xHTML CSS, js, jQuery, ajax,
- mile widziana znajomość XML i WebServices (SOAP),
- duża kreatywność
- wiedza z zakresu projektowania oraz budowy sklepów internetowych,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- znajomość języka angielskiego, pakietu MS Office i prawo jazdy kat. B – mile widziane,

Oferujemy:

- stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań,
- szkolenia i inne możliwości rozwoju zawodowego,
- pracę w ustalonych godzinach, bez siedzenia po nocach,
- duży zakres samodzielności, możliwość znaczącego wpływu na kształt serwisu oraz wdrażania własnych pomysłów.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-12-01
Wyświetlona: 5155 razy