Serwisant aplikacji/tester

praca it: etat dla Adecco Poland Sp. z o.o. / Bielsko Biała

Tagi: Serwisant aplikacji/tester

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. – światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5500 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2009 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia (certyfikat nr 364).

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: ST/PP

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:
• Główne zadanie: testowanie aplikacji
• Testowanie oprogramowania
• Przygotowywanie wersji instalacyjnych programów
• Klasyfikacja i rejestracja nowych funkcjonalności
• Wsparcie dystrybutorów w zakresie instalacji i konfiguracji systemów, rozwiązywanie bieżących problemów i asysta przy usuwaniu usterek oraz awarii (pośredniczenie w komunikacji z programistami)
• Tworzenie FAQ dla dystrybutorów i klientów
• Bieżące informowanie dystrybutorów o zmianach w produktach i ich konsekwencjach
• Przygotowywanie dokumentacji użytkownika i administratora systemu (w tym pomoc kontekstowa)
• Przygotowywanie dokumentacji wdrożeniowej
• Opracowywanie materiałów szkoleniowych
• Realizacja filmów instruktażowych
• Administracja siecią teleinformatyczną oraz komputerami i urządzeniami komputerowymi
• Dbanie o bezpieczeństwo danych oraz systemów informatycznych
• Konserwacja i serwis systemów informatycznych
• Zakupy związane z utrzymaniem sprawności systemów teleinformatycznych
• Wsparcie przy przygotowywaniu technicznych materiałów reklamowych
• Administracja serwerem WWW (w tym strona firmy), FTP i mail
• Zarządzanie systemami informatycznymi w firmie (Subiekt, CRM, SVN)

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe (preferowane kierunkowe)
• Min. 1 rok doświadczenia w zakresie testowania oprogramowania
• Znajomość zasad administracji i konfiguracji MS SQL serwer oraz budowania zapytań SQL
• Umiejętność konfiguracji elementów infrastruktury sieciowej
• Znajomość podstaw oprogramowania C#, Delphi oraz systemów operacyjnych Linux i Mac OS – mile widziana
• Znajomość systemów operacyjnych Windows 2000/XP/Vista/7 oraz serwerów Windows 2000/2003/2008
• Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
• Prawo jazdy kat. B
• Komunikatywność i samodzielność
• Wysokie umiejętności organizacyjne
• Dyspozycyjność (wyjazdy na targi i do zagranicznych Klientów)
• Motywacja do pracy

Oferujemy:
• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
• Umowę o pracę
• Niezbędne narzędzia pracy
• Pracę o poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-11-30
Wyświetlona: 11626 razy