Projektant-Programista C++/.NET

praca it: etat dla Solwit S.A. / Gdańsk

Tagi: Projektant Programista C++ NET

Odpowiedzialności i zadania:
• Projektowanie i tworzenie oprogramowania embedded i aplikacyjnego
• Integracja i testowanie wytworzonego oprogramowania
• Przygotowywanie dokumentacji i raportów testowych

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym
• Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku programisty
• Min. roczne doświadczenie w projektowaniu i programowaniu obiektowym w języku C++
• Znajomość języka SQL i zagadnień projektowania baz danych
• Znajomość systemów operacyjnych i środowisk Windows oraz Linux
• Otwartość i kreatywność, umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole, umiejętność priorytetyzacji zadań i efektywnego organizowania czasu pracy
• Płynne operowanie językiem angielskim (w mowie i piśmie)

Mile widziane:
• Doświadczenie w programowaniu aplikacji w środowisku ASP.NET i w języku C#
• Doświadczenie w realizacji projektów z użyciem metodyk typu Agile
• Umiejętność tworzenia i stosowania automatycznych środowisk testowych

Oferujemy:
• Pracę w małej, szybko rozwijającej się firmie
• Ciekawe i ambitne projekt
• Wsparcie doświadczonych specjalistów
• Motywacyjny system wynagrodzeń
• Program opcji na akcje
• Program opieki zdrowotnej
• Przyjazną atmosferę i elastyczny czas pracy

Chcemy by nasi Pracownicy rozwijali własne, kreatywne inicjatywy i pomysły. Będziemy je wspierać i inwestować w najlepsze z nich.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-10-31
Wyświetlona: 10983 razy