Junior Project Manager

praca it: etat dla SoInteractive Sp. z o.o / Kraków

Tagi: project manager junior project manager zarządzanie projektem projekt

SoInteractive – to agencja kreatywna o wszechstronnych kompetencjach w zakresie komunikacji marketingowej. Specjalizujemy się w łączeniu nowatorskiej kreacji z zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami webowymi. Tworzymy od podstaw kampanie reklamowe począwszy od strategii, kreacji, aż po realizację.

Poszukujemy Junior Project Managera!

Obowiązki:

• koordynacja i zarządzanie projektami
• przygotowywanie kalkulacji projektowych
• zarządzanie budżetem projektów
• zarządzanie zespołem pracującym nad danym projektem
• koordynacja prac podwykonawców

Wymagania:

• umiejętność kierowania zespołem
• zdolności negocjacyjne
• komunikatywność, asertywność
• znajomość rynku interaktywnego, zagadnień z zakresu technologii internetowych i reklamy
• znajomość języka angielskiego
• umiejętność pracy pod presją czasu
• wymagane doświadczenie w branży interaktywnej- warunek konieczny

Mile widziane:
• minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku project managera / programisty / designera
• zainteresowanie produkcją filmową poparte doświadczeniem będzie dodatkowym atutem
• znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i umiejętności kandydata
• bardzo dobre warunki pracy w siedzibie w Krakowie
• możliwość rozwoju w ramach kursów zewnętrznych
• stabilne warunki zatrudnienia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-26
Wyświetlona: 7892 razy