Administrator Systemów Microsoft

praca it: etat dla Unity Systems / Wrocław

Tagi: Administrator Systemów Microsoft contium unity

Firma Unity Systems Sp. z o.o. jest wyspecjalizowanym podmiotem w ramach Grupy Contium, dedykowanym do świadczenia usług outsourcingowych, przede wszystkim usług Systemowych IT. Naszym klientom oferujemy wysokospecjalistyczne rozwiązania w zakresie utrzymania wydajnych systemów informatycznych w szczególności w środowisku Internetu. W gronie naszych Klientów znajdują się zarówno wielkie sieci handlowe, banki, firmy informatyczne jak również nieduże firmy, dla których sieć Internet oraz e-commerce jest Core business’em. Posiadamy biura we Wrocławiu (centrala), Warszawie oraz Częstochowie. Obecnie w Grupie zatrudniamy ponad 90 pracowników.
W związku z intensywnym rozwojem spółki i nowymi projektami dla naszych Klientów, do naszego zespołu w Dziale IT, który specjalizuje się w utrzymaniu systemów serwerowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref. AMS/DIT/07.2011

Obowiązki na stanowisku:
• bieżące administrowanie serwerami z rodziny MS Windows,
• bieżące administrowanie farmami serwerów MS SharePoint 2007/2010,
• bieżące administrowanie farmami serwerów MS Exchange 2010,
• bieżące administrowanie farmami serwerów MS Lync 2010,
• testowanie i rozpoznawanie nowych technologii,
• aktywny udział w inicjatywach wynikających z programu: Microsoft Gold Certified Partner,
• opieka nad siecią i serwerami w Data Center,
• wdrażanie i instalowanie oprogramowania autorskiego,
• opieka nad domeną firmy,
• kontakt z klientami firmy i rozwiązywanie zgłoszonych problemów.

Wymagania:
• dobra znajomość serwera MS SharePoint 2007/2010,
• doświadczenie w administrowaniu serwerem MS Windows 2003/2008,
• doświadczenie w zarządzaniu/administrowaniu domeną (Active Directory),
• doświadczenie w administrowaniu IIS-em,
• podstawowa znajomość baz danych MS SQL 2005/2008,
• ciągła gotowość do kształcenia się,
• zaangażowanie w pracę i podejmowanie inicjatywy,
• posiadanie prawa jazdy kat. B.

Mile widziane:
• udział we wdrożeniach dużych projektów informatycznych,
• doświadczenie w pracy z serwerami i specjalistyczna wiedza serwerowa,
• doświadczenie w pracy z narzędziami rodzaju: MS Project, MS Dynamics CRM.

Oferujemy pracę:
• we Wrocławiu, w młodym energicznym zespole, w miłej luźnej atmosferze,
• przy ciekawych projektach informatycznych,
• z możliwością rozwijania własnych umiejętności, dostępem do najnowszych technologii, szkoleń i certyfikatów,
• z wynagrodzeniem adekwatnym do osiąganych wyników i zaangażowania.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-14
Wyświetlona: 5623 razy