Konsultant SAP ABAP - aplikacja SRM

praca it: etat dla Wagram Consulting / Warszawa

Tagi: Konsultant SAP ABAP - aplikacja SRM

Opis stanowiska pracy

Konsultant SAP ABAP – aplikacja SRM

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

udział w międzynarodowych projektach w obszarze SAP
przygotowanie funkcjonalnych i technicznych specyfikacji
rozwijanie i customizing platformy SAP w obszarach SRM i WebDynpro
wsparcie międzynarodowych roll-outów i użytkownika końcowego

Od kandydatów oczekujemy:

absolwent studiów technicznych związanych z informatyką/programowaniem
dobra znajomość podstaw inżynierii oprogramowania
znajomość minimum dwóch z wymienionych technologii/ platform: Portal SAP, SAP-SRM, SAP MM modul, programowanie ABAP, WebDynpro ABAP lub WebDynpro Java, SAP CE
dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole
zaangażowanie
zdolności analityczne.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-13
Wyświetlona: 5243 razy