Inżynier Telekomunikacji - Platformy Call Centere - Warszawa

praca it: etat dla Wagram Consulting / Warszawa

Tagi: Inżynier Telekomunikacji - Platformy Call Centere

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży teleinformatycznej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Telekomunikacji – Platformy Call Centere

Miejsce pracy: Warszawa

Do zadań osoby na w/w stanowisku należeć będzie:

utrzymanie bieżących usług telekomunikacyjnych
udział w planowaniu zasobów sieci rozległej i usług telekomunikacyjnych diagnostyka problemów związanych z sieciami rozległymi i koordynacja prac w celu ich usunięcia
konfiguracja elementów systemów telekomunikacyjnych
współpraca z podmiotami zewnętrznymi w zakresie realizacji usług
administracja systemami Contact Center

Wymagania

znajomość standardów telekomunikacyjnych i teleinformatycznych(Alcatel, Ericsson, Cisco)
umiejętność rozwiązywania problemów związanych z utrzymaniem i rozbudową usług telekomunikacyjnych i teleinformatycznych
znajomość systemów Contact Center (Avaya, Alcatel-Gensis, Altar, Siemens Hipath, ININ)
umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
mile widziana wiedza na temat central telefonicznych
znajomość rynku telekomunikacyjnego
dobra znajomość języka angielskiego

Oferyjemy:

możliwość rozwoju dzięki pracy w doświadczonych zespołach projektowych przy wykorzystaniu najnowszych technologii zarówno komercyjnych, jak i Open Source
satysfakcję z uczestnictwa w projektach informatycznych dla największych firm i instytucji
szansę udziału w międzynarodowych projektach wraz z możliwością wyjazdów zagranicznych
szansę rozwoju w ramach ścieżki kariery
stabilność zatrudnienia oraz bogaty pakiet socjalny

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-13
Wyświetlona: 5725 razy