Programista FLASH

praca it: etat dla PROGET / Bielsko Biała

Tagi: Programista FLASH

Poszukujemy programisty flash z Bielska-Białej lub okolic.
Praca stała lub zlecenie.

Opis stanowiska:

Firma PROGET jest najlepszą w Polsce firmą produkującą oprogramowanie na urządzenia mobilne BlackBerry. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży BlackBerry oraz profesjonalnemu podejściu tworzymy produkty na najwyższym poziomie.

Wymagania:

- Znajomość ADOBE FLASH
- Znajomość (X)HTML, CSS, PHP, JavaScript
- Portfolio, przedstawienie dotychczasowych projektów
- Umiejętność pracy w zespole
- Kreatywność, chęć do rozwijania własnych umiejętności
- Inicjatywa
- Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- odpowiedzialną pracę w ramach nowoczesnej organizacji
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i umiejetności
- pierwsze 2 miesiące okres próbny, po tym okresie możliwa stała współpraca
- możliwość podnoszenie kwalifikacji, szkoleń

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-07-12
Wyświetlona: 12651 razy