Web Interface Designer

zlecenia it dla Serwis Kadr / Dowolne

Tagi: Designer C# Java flash HTML

Nr ref.: WID/05/11

Oczekiwania firmy:

  • Doświadczenie zawodowe jako User Interface / Web Designer (portfolio)
  • Znajomość HTML, CSS, JavaScript
  • Praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu koncepcji projektowania zorientowanego na użytkownika (web usability)
  • Znajomość najnowszych trendów webdesignu
  • Duże umiejętności analityczne i wysoki poziom dbałości o szczegóły
  • Umiejętności specyfikowania wymagań oraz dobrej komunikacji z zespołem developerów
  • Znajomość programu graficznego umożliwiająca przygotowanie makiet
  • Dostępności w wymiarze 4 godzin dziennie

Zadania:

  • Tworzenie koncepcji serwisów internetowych (układ, logika)
  • Współtworzenie treści tekstowej serwisów
  • Przygotowania makiet serwisów dla developerów

Firma oferuje:

  • Współpraca na podstawie umowy o dzieło
  • Wymiar czasu pracy ½ etatu
  • Wynagrodzenie 3,000 zł. Brutto / m-c
  • Długofalowa współpraca
  • Praca zdalna

Link do oferty

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-05-12
Wyświetlona: 15009 razy