Specjalista ds. Informatyki (Help Desk)

praca it: etat dla Start People / Warszawa

Tagi: help desk

START PEOPLE IMAGE dla swojego klienta poszukuje osoby na stanowisko Specjalista ds. Informatyki (Help Desk)

Miejsce pracy: Warszawa (Śródmieście)

Obowiązki:

- pomoc dla pracowników firmy w zakresie korzystania z działających w niej systemów informatycznych

- przygotowywanie i konserwacja sprzętu informatycznego i telekomunikacyjnego na stanowiskach pracy oraz urządzeń peryferyjnych

- codzienna weryfikacja wykonywanych procesów systemowych

- udział w projektach informatycznych

Wymagania:

- Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku w dziale IT,

- Zaawansowana znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,

- Wyższe wykształcenie o kierunku informatycznym lub student studiów zaocznych

- Praktyczna umiejętność pracy w środowisku MS Windows,

- Znajomość narzędzi MS Office,

- Umiejętność pracy z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym,

- Komunikatywność i otwartość

Dodatkowym atutem będzie:

· Znajomość systemów bazodanowych,

· Umiejętność pracy w środowisku MS Exchange,

· Znajomość usługi Active Directory (instalowanie I konfigurowanie stacji roboczych, zarządzanie uprawnieniami, obsługą kont),

· Praktyczna umiejętność pracy w sieci strukturalnej, podstawowa wiedza z zakresu technologii sieciowych I konfiguracji sprzętu sieciowego.

Nasz Klient oferuje:

· Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu

· Bardzo dobrą atmosferę pracy,

· Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w międzynarodowym środowisku.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-04-08
Wyświetlona: 5778 razy