Koordynator Produktu

praca it: etat dla TRANSITION TECHNOLOGIES S.A / Warszawa

Tagi: UML wdrażanie systemów automatyka informatyka

Zakres obowiązków:
- przygotowanie planu rozwoju produktu
- prowadzenie rozmów z klientami w zakresie wymagań do produktu
- analiza merytoryczna wymagań użytkownika, możliwości technicznych i możliwości współpracy różnych systemów informatycznych itp.
- tworzenie specyfikacji systemu informatycznego dla programistów
- konsultacje dotyczące specyfikacji systemu z programistami i testerami
- przeprowadzanie szkoleń
- dbanie o aktualizację dokumentacji technicznej
- merytoryczne wsparcie działów sprzedaży i produkcji
- bieżąca analiza rynkowej oferty produktowej
- dbanie o wysoką jakość procesu produkcji oprogramowania
- wdrażanie systemów u klientów
- wyjazdy do klientów polskich i zagranicznych
Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne na kierunku automatyka, informatyka lub pokrewne
- min. 5 lat doświadczenia w realizacji prac projektowych w przedsięwzięciach automatyki, informatycznych lub pokrewnych
- ukierunkowanie na wysoką jakość
- umiejętność analitycznego i logicznego myślenia
- znajomość zagadnień związanych z inżynierią wymagań
- znajomość zagadnień związanych z prototypowaniem interfejsu użytkownika
- umiejętność pisania dokumentacji oraz prowadzenie prezentacji i szkoleń
- samodzielność
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość UML
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane:
- doświadczenie w branży automatyki, wizualizacji procesów lub pokrewnej
- umiejętność programowania w języku Python
- znajomość standardowych metodologii prowadzenia projektów (np. PRINCE II, PMI)
- znajomość zagadnień związanych z algorytmami optymalizacyjnymi
- praktyczna znajomość technologii i systemów informatycznych opartych na C++, MySQL
- praktyczna znajomość nowoczesnych technologii i systemów informatycznych oraz znajomość następujących obszarów technicznych: .NET, technologie wielowarstwowe (middleware, serwery aplikacyjne), bazy danych (MSSQL Server, Oracle itp)
- certyfikat na poziomie CAE lub pokrewny
- znajomość innych języków obcych (w szczególności niemiecki)
Oferujemy:
- rozwinięcie unikalnych kompetencji w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie rynku energii w Europie i w Polsce.
- pracę przy projektach dla największych firm energetycznych regionu
- rozwojową pracę w młodym i prężnie działającym zespole
- ciekawe projekty
- dostęp do najnowszych danych technicznych
- atrakcyjne wynagrodzenie
- szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-23
Wyświetlona: 6550 razy