Analityk Systemów Informatycznych

praca it: etat dla TRANSITION TECHNOLOGIES S.A / Warszawa

Tagi: UML Analiza Analityk systemów informatycznych

Zakres obowiązków:
- zbieranie wymagań w zakresie systemów informatycznych
- analiza merytoryczna wymagań użytkownika, możliwości współpracy różnych systemów informatycznych
- modelowanie procesów biznesowych
- opracowanie specyfikacji wymagań systemów informatycznych
- uzgadnianie specyfikacji wymagań z projektantami systemów oraz klientami
- konsultacje dotyczące specyfikacji wymagań systemów dla programistów i testerów
- przeprowadzanie szkoleń
Wymagania:
- wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku informatycznym, matematycznym lub pokrewnym
- doświadczenie w realizacji prac projektowych w przedsięwzięciach informatycznych
- znajomość zagadnień związanych z inżynierią wymagań
- umiejętność pisania dokumentacji oraz prowadzenia prezentacji i szkoleń
- samodzielność
- umiejętność pracy w zespole
- znajomość UML
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
Mile widziane
- doświadczenie na stanowisku analityka IT
- znajomość standardowych metodologii prowadzenia projektów (np. PRINCE II, PMI)
- znajomość zagadnień związanych z gazem i z handlem gazem w Polsce i Europie
- znajomość zagadnień związanych z energią i z handlem energią na konkurencyjnym rynku energii Elektrycznej w Polsce i Europie
- znajomość zagadnień związanych z algorytmami optymalizacyjnymi
- praktyczna znajomość nowoczesnych technologii i systemów informatycznych oraz znajomość następujących obszarów technicznych: .NET, technologie wielowarstwowe (middleware, serwery aplikacyjne), bazy danych (MSSQL Server, Oracle itp)
- znajomość innych języków obcych (w szczególności niemiecki)
Oferujemy:
- rozwinięcie unikalnych kompetencji w dynamicznie rozwijającej się dziedzinie rynku energii w Europie i w Polsce
- pracę przy projektach zagranicznych dla największych firm gazowych i energetycznych regionu
- rozwojową pracę w młodym i prężnie działającym zespole
- ciekawe projekty
- dostęp do najnowszych danych technicznych
- atrakcyjne warunki pracy
- szkolenia

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-03-23
Wyświetlona: 6548 razy