Programista

praca it: etat dla Talent Partners / Ruda Śląska

Tagi: Programista PHP

Dla naszego Klienta – renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu portali internetowych oraz innych aplikacji webowych z siedzibą w Rudzie Śląskiej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Programista
Nr ref. P/4/2011
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Najważniejsze obowiązki:

* programowanie zgodnie z założeniami określonymi przez klienta, w zespołach samo-zarządzanych w ramach metodyki SCRUM, * realizacja wspólnie wyznaczanych celów.

Wymagania:

* doświadczenie w pracy programistycznej, najlepiej w firmie programistycznej, * przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego, * doświadczenie w kodowaniu w PHP, * umiejętność precyzyjnego i sprawnego przekształcania projektów graficznych w dynamiczne aplikacje webowe (HTML/CSS/AJAX), * zaangażowanie w realizację celów, * otwartość i umiejętność wyrażania własnych opinii.

Mile widziane:

* znajomość zagadnień związanych z automatycznym testowaniem, * doświadczenie w pracy w metodyce SCRUM, * znajomość CakePHP, * znajomość jQuery, * znajomość Pythona.

Oferujemy:

* ciekawą pracę w środowisku międzynarodowym dla ambitnych i uzdolnionych programistów, * atrakcyjne wynagrodzenie, * możliwość rozwoju i pracy z zaawansowanymi aplikacjami, * pracę w dynamicznym i zgranym zespole.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2011-02-03
Wyświetlona: 7008 razy