Manual QA Engineer

praca it: etat dla Wave Europe Sp. z o. o. / Cała Polska

Tagi: testowanie QA REST SOAP API

Dołącz do polsko-fińskiego Software House, który zajmuje się tworzeniem aplikacji webowych i mobilnych dla międzynarodowych klientów. Od ponad dekady łączą polskich programistów z fińskimi firmami by dorównać innowacjom technologicznym w Finlandii.

Czeka na Ciebie projekt z branży gier loteryjnych (loterie krajowe i państwowe) dla znanego klienta z Izraela. Projekt zapewnia kompletne rozwiązania obejmujące wiodące w branży platformy omnichannel, innowacyjne portfolio najlepszych interaktywnych gier oraz pełen pakiet usług biznesowych i technologicznych.

Kogo szukamy:
- posiadasz min. 2 lata komercyjnego doświadczenia w testowaniu aplikacji internetowych i aplikacji typu klient/serwer;
- potrafisz tworzyć zapytania SQL
- REST, SOAP API nie są Ci obce;
- posiadasz doświadczenie w pisaniu dokumentów testowych (STD);
- swobodnie komunikujesz się w języku angielskim (B2);
- jesteś odpowiedzialny/a, zwracasz uwagę na szczegóły, a rozwiązywania złożonych problemów to dla Ciebie przyjemność/pestka;

Twoje obowiązki:
- udział w analizie i przeglądzie wymagań;
- projektowanie i wykonywanie testów funkcjonalnych i regresyjnych;
- współpraca z zespołem programistów, QA i zarządzaniem zespołem;
- tworzenie dokumentacji testowej: przypadków testowych, list kontrolnych
- zarządzanie defektami: badanie, raportowanie i śledzenie ich do czasu rozwiązania problemu;

Oferujemy:
- stawkę w wysokości 6000 – 10000 netto na B2B (lub zatrudnienie na UoP)
- pracę w pełnym wymiarze godzin;
- pracę w 100% zdalną (możliwa praca z biura w Poznaniu / Gdańsku);
- nowoczesny sprzęt do pracy zdalnej;
- prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie
-doskonałe warunki do rozwoju umiejętności: (budżet szkoleniowy, lekcje języka angielskiego, oferta szkoleń wewnętrznych, sesje Wellbeing)

Proces rekrutacji:
- HR call (ok. 20 min);
- rozmowa techniczna z klientem (1h)

Poleć znajomemu
Opublikowana 2022-02-23
Wyświetlona: 4086 razy