Java Regular/Senior Developer

praca it: etat dla e-point SA / Warszawa

Tagi: programista

Dołącz do zespołu zajmującego się wdrażaniem i rozwojem systemów portalowych opartych na e-point CMS – autorskiego produktu naszej firmy opartego na technologi JEE i odpowiadającego za zarządzanie treścią portali dedykowanych dla największych polskich firm z sektora finansowego / bankowego.

ZADANIA

- wdrażanie systemu u kolejnych klientów oraz rozbudowa istniejących wdrożeń
- rozwiązywanie problemów produkcyjnych zgłaszanych przez klienta
- współpraca ze specjalistami ds. hostingu aplikacji oraz inżynierami DevOps
- aktywna, partnerska współpraca z managerami i klientem
- analiza i proponowanie rozwiązań problemów zdefiniowanych przez klienta
- tworzenie dokumentacji technicznej wdrażanego rozwiązania

WYMAGANIA

- minimum rok doświadczenia komercyjnego w języku Java
- podstawowa znajomość HTML i JavaScript (mile widziana zaawansowana znajomość)
- znajomość języka SQL i podstaw relacyjnych baz danych
- znajomość systemu kontroli wersji git
- znajomość systemu Linux od strony użytkownika

OFERUJEMY

- wsparcie doświadczonego kierownika zespołu
- pracę w dużym zespole i ciekawe wyzwania inżynierskie
- możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o świadczenie usług (B2B)
- możliwość rozwoju w kierunkach: Systems Architect, Team Leader

Poleć znajomemu
Opublikowana 2021-06-11
Wyświetlona: 4763 razy