Web Developer

praca it: etat dla Szwejkowski / Warszawa

Tagi: php programista mysql html css jquery

Agencja Szwejkowski poszukuje programisty aplikacji internetowych.

Zakres obowiązków:

- tworzenie backendu dla powstających stron i aplikacji flash`owych (PHP/MySQL);
- współtworzenie aplikacji internetowych (XML/HTML/CSS/JS + PHP/MySQL | MSSQL);
- współtworzenie aplikacji facebook`owych (FBML + PHP/MySQL);

Wymagania:

- doskonala znajomosc PHP, Flash;
- umiejętność programowania w JAVASCRIPT (jQuery);
- znajomość HTML i CSS;
- znajomość j.angielskiego na poziomie umożliwiającym skuteczne korzystanie z dokumentacji technicznej;

Oferujemy:

- swobodną atmosferę pracy w młodym, lecz doświadczonym zespole;
- duże możliwości rozwoju;
- udział w ciekawych projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2010-12-14
Wyświetlona: 5092 razy