Programista NodeJS / TypeScript

praca it: etat dla SmartHotel / Cała Polska

Tagi: Programista TypeScript NodeJS

Poszukujemy programisty NodeJS/TypeScript, który dołączy do naszego zespołu w biurze w centrum Warszawy bądź zdalnie.

Miejsce pracy: Warszawa centrum ( Astoria Business Link https://business.link/lp/astoria ) / zdalnie
Tech stack: NodeJS / TypeScript / MongoDB / Socket.io

SmartHotel wprowadza nowoczesne technologie w obszar komunikacji między hotelem a gościem. Rozwijamy autorski system do komunikacji oraz realizacji potrzeb gościa w oparciu o rozwiązania typu Chatbot oraz SmartTV.

Więcej o projekcie:

Zadania
- Rozwijanie aplikacji server-side w NodeJS/TypeScript w oparciu o architekturę mikroserwisów
- Projektowanie oraz rozwój aplikacji typu RESTful API
- Udzielać się przy projektowaniu rozwiązań SmartHotel

Czego oczekujemy

- Dobrej znajomości JavaScript, TypeScript
- MongoDB, TypeORM i/lub Mongoose
- Mile widziana przynajmniej teoretyczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem rozwiązań opartych o architekturę mikroserwisów
- MIle widziana znajomość Messenger API

Co możemy Ci zaoferować
- Atrakcyjne wynagrodzenie ( akceptujemy różne formy zatrudnienia )
- Praca w centrum Warszawy, Astoria Business Link ( https://business.link/lp/astoria/ ) lub
- Praca zdalna ( i co jakiś czas wycieczka do Warszawy na 1-2 dni )
- Pełen etat lub rozliczenia per godzina
- Przy pełnym etacie bez względu na formę zatrudnienia urlop / chorobowe
- Realny wpływ na rozwój projektów i pracę z nowymi technologiami
- Kawa, Herbata w nieograniczonych ilościach

Poleć znajomemu
Opublikowana 2020-01-08
Wyświetlona: 7268 razy