Artysta 3d, wizualizacje architektury - praca z domu

praca it: etat dla Ademchic / Praca z domu

Tagi: 3D grafik artysta architektura 3ds MAX

Pracownia Architektoniczna poszukuje do stałej zdalnej współpracy freelancerów grafików 3d, architektów, studentów do wizualizacji architektonicznych zewnętrznych i wewnętrznych.

Konieczne doświadczenie w przygotowywaniu wizualizacji architektonicznych, umiejętność czytania rysunków technicznych, szczegółowość i dokładność.

Szukamy freelancera ktory bedzie z nami wspolpracowac na pelny etat. Wiekszosc naszej druzyny jest w Anglii ale mamy tez ludzi na Filipinach i w Rosji – bedziesz pracowal z miedzynarodowa grupa profesjonalistow ktorzy uwielbiaja to co robia i lubia pracowac zdalnie!

Zakres obowiązków: tworzenie fotorealistycznych wizualizacji architektonicznych (3ds MAX,Corona SketchUp, V-ray). Mamy bardzo wysokie wymagania co do jakosci i do realistycznego wygladu, wiec tylko najlepsi zakwalifikuja sie dalej.

Wymagania:
- znajomość programów graficznych 3D (3ds MAX, Sketchup, V-Ray, Corona)
- doskonała znajomość narzędzi z pakietu Adobe, Photoshop, Illustrator
- umiejętność samodzielnej organizacji pracy, sumienność i terminowość
- nie wymagamy doświadczenia, jedynie zaangażowania i portfolio
- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
- stałe zarobki
- atrakcyjne wynagrodzenie (5 tys. – 6tys miesiecznie w zaleznosci od doswiaczenia)
- praca w przyjaznej atmosferze

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami. Twoj styl i jakosc vizualizaji sa dla nas bardzo wazne wiec jesli zakwalifikujesz sie do drugiego pozimu procesu zatrudnienia, to poprosimy cie o zrobienie przykladowej vizualizacji testowej zeby sprawdzic czy Twoj styl pasuje do stylu studia.

Rozliczanie na podstawie faktury albo przez Useme.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-10-21
Wyświetlona: 7681 razy