Starszy Specjalista ds. wsparcia hurtowni danych i BI

praca it: etat dla Britenet / Poznań

Tagi: SQL Oracle MS-SQL BI DWH

Nasza oferta:

ATMOSFERA: zapewniamy długoterminową i przyjemną współpracę w Najlepszym Miejscu Pracy IT (tytuł zdobyty czterokrotnie w badaniach AudIT Computerworld – TNS)
ROZWÓJ: finansujemy certyfikaty, szkolenia i naukę j. angielskiego, umożliwiamy ścieżkę kariery
BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatna opieka medyczna, ponad 13-letnie doświadczenie na rynku
ROZRYWKA: organizujemy epickie wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne, imprezy dla naszych dzieciaków
AKTYWNOŚĆ: karta Multisport, karnety na basen, sponsoring firmowych grup sportowych i udziału w zawodach
BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażone kuchnie, całkiem niezła kawa, codzienne dostawy owoców do naszych biur, chillout
room-y w największych oddziałach
ELASTYCZNOŚĆ: m.in. zmienne godziny pracy

Nasze oczekiwania:

Praktyczna znajomość baz danych, preferowane (MS-SQL, Oracle)
Umiejętność programowania SQL
Doświadczenie w zbieraniu i analizie wymagań dla nowych rozwiązań i zmian w systemach
Atutem będzie doświadczeniem przy wdrażaniu i utrzymaniu aplikacji Business Intelligence
Samodzielność w działaniu, zaangażowanie i odpowiedzialność
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Kluczowe zadania:

Opieka nad powierzonym oprogramowaniem w zakresie jego rozwoju i modyfikacji, bieżącego monitoringu, usuwania błędów, wprowadzania usprawnień wydajnościowych oraz dokumentowania zmian
Efektywna współpraca z właścicielami biznesowymi oprogramowania oraz pracownikami innych wydziałów IT
Współdziałanie z dostawcami w przypadku oprogramowania zakupionego na zewnątrz firmy w testowaniu i wdrażaniu kolejnych wersji
Kierowanie zespołem utrzymania

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-07-02
Wyświetlona: 6950 razy