Junior PHP Developer – Warszawa - 5500pln netto/msc – umowa o pracę lub B2B

praca it: etat dla Agencja Pośrednictwa Pracy Find Staff / Warszawa

Tagi: PHP JUNIOR

Do Firmy Naszego Klienta o ugruntowanej pozycji na rynku, poszukujemy specjalisty na stanowisko:

Junior PHP Developer – Warszawa – 5500pln netto/msc – umowa o pracę lub B2B

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Pisanie nowo tworzonych aplikacji internetowych
• Kodowanie stron, sklepów i serwisów internetowych

WYMAGANIA: • Doświadczenie w programowaniu PHP
• Minimum roczne doświadczenie przy pracy z frameworkiem Symfony/Silex
• Znajomość języka PHP, umożliwiająca samodzielne tworzenie aplikacji oraz rozwiązywanie problemów
• Znajomość baz danych MySQL
• Dobra znajomość technologii HTML5, CSS3, SASS, Responsive Web Design, Javascript + jQuery
• Znajomość Wordpressa (pisanie podstawowych template’ów)
• Obsługa programu Adobe Photoshop
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
MILE WIDZIANE
• Znajomość systemu kontroli wersji GIT
• Obsługa serwerów Linuxowych

OFEROWANE:
• Wynagrodzenie w wysokości 5500zł netto/msc
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B – do wyboru
• Duży zakres samodzielności
• Pracę przy ciekawych projektach
• Rozwój osobisty i szkolenia
•W uzasadnionym przypadku możliwa co pewien czas praca zdalna

Osoby zainteresowane i spełniające w/w wymagania prosimy o przesłanie CV na adres [email protected] – tytuł wiadomości „Junior PHP developer”.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-06-13
Wyświetlona: 9238 razy