Front-end Web Developer

praca it: etat dla Britenet / Warszawa

Tagi: Frontend Developer javaScript AngularJS Angular2 Angular5 jQuery html css Docker Linux

Praca przy projekcie frontendowym z wykorzystaniem poniższych bibliotek i technologii w różnych połączeniach. :

Obszar 1

Angular 5, Html 5, Typescript, CSS3, Less, sass, microservice / REST

Obszar 2

Informacje o projekcie: https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=ZaklNooNW
JS/ ES6/ TypeScript
SCSS + SVG
Angular 7
OOP
Testy: Protractor / Jasmine
Wsparcie dla przeglądarek: Edge/Chrome/FF/Safari/IE10+
WCAG 2.0 (opcjonalne)
REST Api, JSON api
Bootstrap
SEO dla aplikacji JS w Google (bez użycia Universala)
CI/CD Pipelin
Docker
Ansible
Vagrant (opcjonalnie)
Systemy Linux (Ubuntu/Debian) z poziomu konsoli

Obszar 3

JavaScript, AngularJS, HTML5, CSS3/LESS/SASS, Bootstrap, GIT/GITHUB, Grunt, Node.js, doświadczenie z JBoss i J2EE

poszukujemy “wymiatacza” z JS i AngularaJS do rozwoju jednego z flagowych projektów naszego klienta.

Nasze obecne projekty dotyczą sektora publicznego, bankowego oraz szeroko pojętej branży IT.
Kluczowe zadania:

Implementacja nowych funkcjonalności systemu front-end
Implementacja testów jednostkowych oraz wydajnościowych
Dbanie o jakość, spójność i kompletność rozwiązań

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: [email protected]
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2019-01-08
Wyświetlona: 6991 razy