Java Developer

praca it: etat dla New-invest / Łódź

Tagi: Java Programista Junior Developer

Firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Jej główne obszary działania to przede wszystkim tworzenie i wdrażanie oprogramowania, w szczególności oprogramowania biznesowego, rozwój nowoczesnych metodologii tworzenia aplikacji o charakterze webowym i rozproszonej architekturze. Osoba na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za wdrażanie nowych rozwiązań oraz udzielenie wsparcia dla istniejących systemów

Wymagania:
- Wyższe techniczne wykształcenie.
- Bardzo dobra znajomość języka Java
- Praktyczna znajomość: Hibernate, SpringBoot, Spring
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (realizacja projektu w międzynarodowym środowisku).

Obowiązki:
- Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za rozwój oprogramowania dla jednego z kluczowych, zagranicznych klientów.

Mile Widziane:
- Mile widziana Java 8
- Znajomość technologii frontendowych (Angular/React, Javascript, CSS).
- Znajomość Embedded (C, C++)

Oferujemy:
- Sprawnie przebiegającą rekrutację.
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B.
- Elastyczne formy pracy.
- Pakiet medyczny.
- Dofinansowania (święta, remont, wakacje).
- Możliwość pracy za granicą.
- Szkolenia i możliwość zdobycia certyfikatów.
- Pracę w dogodnej lokalizacji z parkingiem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-13
Wyświetlona: 7729 razy