Młodszy Administrator Systemów Linux

praca it: etat dla nazwa.pl / Rzeszów

Tagi: administrator linux administrator linux

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen, świadczenia usług hostingowych i VPS. To także lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. W ciągu 20 lat istnienia firmy z usług nazwa.pl skorzystało już 1 000 000 klientów, rejestrując 3 500 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

Szukamy młodszego Admina, który dobrze odnajduje się w systemie Linux. Jeśli szybko się uczysz i masz choć roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, nie wahaj się i aplikuj!

Dlaczego my?

-pełna wyzwań praca w przyjaznej atmosferze
-wdrożenie do pracy poprzez szkolenia, m.in. szkolenie produktowe
-wsparcie przełożonych i doświadczonych współpracowników
-umowa o pracę (lub inna forma współpracy według preferencji)
-komfortowe biuro w Rzeszowie
-stałe podnoszenie kompetencji przez udział w szkoleniach
-możliwość awansu na wyższe stanowiska oraz udział w rekrutacjach wewnętrznych
-pakiet atrakcyjnych benefitów
-zniżki na usługi nazwa.pl oraz wiele więcej… (m.in. pakiet startowy, upominki okolicznościowe)

Kogo poszukujemy?

-posiadasz min. 1 rok doświadczenia w administrowaniu systemem Linux i -możesz pochwalić się jego znajomością praktyczną na poziomie podstawowym
-znasz podstawy zagadnień sieciowych związanych z protokołem TCP/IP oraz zagadnień switchingu/routingu (OSPF/BGP4)
-konfigurowałeś serwer WWW, SMTP, FTP, SQL, DNS
-pisałeś skrypty w Bashu, Pythonie lub Perlu
-samodzielne rozwiązywanie problemów nie jest dla Ciebie straszne (zawsze można liczyć na pomoc zespołu)

Jakie będą Twoje zadania?

-pomoc przy instalacji, konfiguracji i administracji systemami operacyjnymi
-rozwiązywanie problemów napływających do działu
-pomoc w tworzeniu dokumentacji technicznej wdrażanych rozwiązań
-prowadzenie monitoringu systemów IT

Spotkanie rekrutacyjne może być przeprowadzone w Krakowie lub Rzeszowie.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-10
Wyświetlona: 5466 razy