.NET Developer

praca it: etat dla Relyon / Katowice

Tagi: Programista C# Net Developer Katowice

Aktualnie prowadzona jest rekrutacja do dwóch projektów (webowy i desktopowy). Projekty dotyczą fiskalizacji dla znanych sieci detalicznych.

Lokalizacja: Katowice
Stawka: 600-650 zł netto + Vat / dzień

Główne zadania:
• Opracowywanie i dostarczanie wysokiej klasy rozwiązań dla organizacji blue chip
• Badanie i naprawianie błędów znajdujących się w istniejących rozwiązaniach

Wymagania:
• 2 lata doświadczenia w .NET Framework i C#
• Dobra znajomość SQL
• Znajomość Microsoft Visual Studio
• Doświadczenie w wykorzystywaniu wzorców projektowych
• Znajomość REST i / lub SOAP API
• Język angielski na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:
• Doświadczenie w integracji systemów
• Praca w środowisku SQL Server
• Znajomość lub chęć nauki HTML5, CSS, JavaScript oraz frameworków Angular, React, Knockout, Redux itp.
• Znajomość JIRA, Git.

Oferujemy:
• Długoterminowy kontrakt B2B
• Pakiet ubezpieczeń na preferencyjnych warunkach
• Opcjonalny pakiet medyczny oraz sportowy
• Stałe wsparcie naszego konsultanta

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-07-06
Wyświetlona: 7616 razy