Młodszy IT Biznes Menedżer

praca it: etat dla nazwa.pl / Kraków

Tagi: it project manager zarządzanie

Firma nazwa.pl to nr 1 w Polsce w zakresie rejestracji domen, świadczenia usług hostingowych i VPS. To także lider w dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, które ułatwiają i przyspieszają rozwijanie profesjonalnego biznesu w Internecie. Nazwa.pl to partner NASK oraz EURid i jedyny polski rejestrator, który posiada akredytację ICANN, umożliwiającą rejestrację domen globalnych bez pośredników. W ciągu 20 lat istnienia firmy z usług nazwa.pl skorzystało już 1 000 000 klientów, rejestrując 3 500 000 domen i uruchamiając 500 000 usług hostingowych.

Osiągnięcie tego sukcesu było możliwe dzięki wiedzy, umiejętnościom i zaangażowaniu zespołu, ludzi tworzących nazwa.pl, których wspólną cechą jest pasja pozwalająca każdego dnia rozpoznawać i odpowiadać na potrzeby Klientów. Od samego początku działalności firmy to właśnie Klienci są główną motywacją do ciągłego rozwoju i doskonalenia oferowanych przez nas usług. Nie byłoby to możliwe bez otwartej, dwukierunkowej komunikacji, łamiącej stereotypowe wyobrażenia o relacji Klient – usługodawca.

Miejsce pracy: Kraków

Obowiązki:

• planowanie i koordynacja prac projektowych
• współtworzenie koncepcji wdrożeniowej produktu/usługi
• identyfikacja i modelowanie wymagań
• analiza danych w programie MS Excel
• współpraca z działami wewnętrznymi, w celu realizacji projektów (m.in. zespół programistów, administratorów, testerów) oraz zewnętrznymi kontrahentami
• nadzorowanie i organizowanie pracy zespołowi projektowemu (od analizy do przygotowania backloga prac)
• współpraca z innymi IT Biznes Menedżerami, w prowadzeniu portfela projektów dla organizacji

Wymagania:

• Min. 1 rok doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność planowania etapów rozwoju oprogramowania
• umiejętność analizy i przetwarzania danych
• znajomość pakietu Office (w szczególności Excel)
• znajomość języka angielskiego (min. poziom B2)
• zdolność szybkiej adaptacji i pozyskiwania wiedzy o nowych nieznanych wcześniej obszarach
• komunikatywność, proaktywność
• umiejętność rozwiązywania problemów
• duże zaangażowanie w wykonywanie zadań, zorientowanie na cel

Miło nas zaskoczysz jeśli:

• posiadasz doświadczenie zawodowe w obszarze analizy biznesowej lub na stanowisku technicznym (programista, tester oprogramowania)
• pracowałeś/aś w projektach związanych z technologiami IT
• znasz metodyki zarządzania projektami
• znasz UML, BPMN
• korzystałeś/aś z narzędzi: Jira, Confluence

W zamian zaoferujemy Ci pasjonującą, pełną wyzwań pracę, przyjazną atmosferę, nowoczesne biuro w Krakowie, możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach oraz wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-03-23
Wyświetlona: 5553 razy