Programist(k)a PHP / WebDeveloper

praca it: etat dla Agencja iArt / Częstochowa

Tagi: XHTML HTML 5 PHP CSS MySQL

Agencja iArt to zespół entuzjastów Internetu z 18-letnim doświadczeniem na rynku. Biuro firmy mieści się w samym centrum Częstochowy, jednak nasza działalność jest zdecydowanie ponadlokalna – obsługujemy Klientów komercyjnych oraz instytucje publiczne z całej Polski. Tworzymy zgrany zespół, w którym panuje przyjazna atmosfera. Dynamiczny rozwój naszej firmy powoduje, że dołączają do nas kolejne osoby – może następną będziesz Ty?

Oferta pracy: Programist(k)a PHP / WebDeveloper

Szukasz:
- ciekawych doświadczeń zawodowych?
- możliwości rozwoju ?
- przyjaznej atmosfery?

Mamy dla ciebie zadania:
- tworzenie stron internetowych,
- rozbudowa istniejącego systemu CMS.

Możesz pracować zdalnie lub w biurze (Częstochowa).

Zainteresowany/a? Sprawdź czy spełniasz nasze oczekiwania!

Szukamy osoby z doświadczeniem w samodzielnym tworzeniu serwisów internetowych w oparciu o:
- XHTML, HTML 5, PHP,
- CSS2 / CSS3,
- bazy danych MySQL.

Potrzebujemy praktycznej znajomości: - zasad Responsive Web Design, w tym bootstrap, - JavaScript (jQuery) oraz metod jQuery Ajax, - Adobe Photoshop w stopniu pozwalającym na samodzielne cięcie grafiki, - optymalizacji stron www pod różne przeglądarki.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość standardu i praktycznego zastosowania WCAG 2.0,
- umiejętność konfiguracji serwera www apache (.htaccess),
- podstawowa wiedza w integrowaniu aplikacji internetowych z istniejącym API,
- znajomość metod służących zabezpieczeniu skryptów przed atakami,
- doświadczenie w pracy z opensource’owymi CMS-ami jak Wordpress, Joomla, Drupal.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-02-05
Wyświetlona: 7856 razy