Starszy Tester

praca it: etat dla Britenet sp. z o.o. / Warszawa

Tagi: Testy ISTQB Tester QA

Miejsce: Warszawa
Start ASAP lub 1-miesięczny okres wypowiedzenia

Oczekiwania:

- Minimum 3-letnie doświadczenie w testowaniu oprogramowania: testy funkcjonalne, integracyjne, akceptacyjne, automatyczne, wydajnościowe
- Minimum 2-letnie doświadczenia w pracy z narzędziami wspomagającymi testy: SoapUI, JMeter
- Minimum 2-letnie doświadczenie w automatyzacji testów w narzędziu Selenium, WebDriver, lub pokrewne
- Tytuł inżyniera lub magistra (preferowane kierunki informatyka, matematyka lub pokrewne)
- Certyfikat ISTQB / ISEB lub równoważny
- Praktyczna znajomość języka SQL / PLSQL
- Doświadczenie w pracy z narzędziami do zarządzania testami oraz raportowania błędów np.: JIRA, Zephyr
- Doświadczenie w koordynowaniu prac zespołu testerskiego, jak i prac zespołu testerów biznesowych
- Praktyczne doświadczenie w planowaniu prac zespołu testerskiego w procesie wytwarzania i utrzymania oprogramowania
- Praktyczna wiedza w zakresie Java / JavaScript / XML / WebServices
- Umiejętność analitycznego myślenia, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
- Umiejętność pracy zespołowej zorientowanej na zadania

Kluczowe zadania:

- Przeprowadzanie testów manualnych
- Przygotowywanie środowisk i narzędzi testowych
- Opracowywanie skryptów do automatyzacji testów
- Opracowywanie dokumentacji testowej: scenariuszy testowych, przypadków testowych, raportów
- Udział we wdrażaniu oprogramowania
- Zapewnianie jakości wytwarzanych produktów
- Współpraca z zespołem wytwarzania oprogramowania
- Współpraca z testerami biznesowymi klienta
- Zarządzanie małymi zespołami testerów (do 5 osób)

Co oferujemy:

- BEZPIECZEŃSTWO: dobre pensje, stabilne zatrudnienie, ubezpieczenia grupowe, prywatną opiekę medyczną, ponad 10 letnie doświadczenie
- BARDZO DOBRE WARUNKI PRACY: ergonomiczne, nowoczesne biura i centra kompetencyjne, wyposażoną kuchnię, całkiem niezłą kawę:), codzienne dostawy owoców do naszych biur, w największych oddziałach chillout room-y, i przede wszystkim świetną atmosferę pracy! (docenianą przez pracowników w badaniach satysfakcji)
- AKTYWNOŚĆ: kartę Multisport, grupy sportowe. Britenet obejmuje patronatem naszych maratończyków i reprezentację piłkarską.
- ELASTYCZNOŚĆ, m.in. zmienne godziny pracy
- ROZRYWKA: wyjazdy integracyjne, regularne odwiedziny pubów, coroczne przyjęcia wigilijne; imprezy dla naszych dzieciaków
- ROZWÓJ: finansowanie certyfikatów, szkoleń i nauki j. angielskiego, ścieżka kariery

Projekt: 3 letni program rozwojowych projektów w sektorze publicznym. Projekty są na bardzo wczesnym etapie i związane z tworzeniem oprogramowania od podstaw. Poszukujemy Specjalistów do współpracy przy realizacji dużego projektu związanego z poprawą dostępności i jakości danych publicznych oraz zwiększenia możliwości ich ponownego wykorzystywania

Nasza Firma zwyciężyła w konkursie na najlepsze Najlepsze Miejsce Pracy IT w Polsce według badania AudIT Computerworld – TNS 2016:

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-09
Wyświetlona: 7353 razy