Pracownik Service Desk IT

praca it: etat dla Cyclad / Bieruń

Tagi: Service Desk IT

Opis stanowiska:
• Ewidencja zgłoszeń użytkowników w pierwszej linii wsparcia
• Rozwiązywanie zadań w pierwszej linii wsparcia w obszarze IT
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy
• Instalowanie i konfiguracja aplikacji systemowych
• Ewidencja sprzętu
• Tworzenie bazy wiedzy

Wymagania:
• Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
• Znajomość systemów operacyjnych Windows
• Znajomość Microsoft Office / OpenOffice
• Znajomość podstawowych zagadnień sieci komputerowych
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

Dodatkowym atutem będzie:
• Znajomość Microsoft Dynamics AX
• Znajomość zagadnień związanych z sieciami VPN

Oferujemy:
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia dodatkowe
• Dostęp do najnowszych narzędzi pracy
• Uczestnictwo w innowacyjnym projekcie informatyzacji firmy

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-05
Wyświetlona: 7348 razy