Junior PHP Developer

praca it: etat dla New-Invest / Wrocław

Tagi: PHP MySQL JavaScript

Młodszy Programista PHP
Miejsce pracy: Wrocław
Wynagrodzenie: 5 000 netto
Osoby bez doświadczenia również mile widziane.

Dla zainteresowanych kandydatów oferujemy:
- możliwość częściowej pracy zdalnej
- Przyjazną atmosferę
- Stabilne zatrudnienie
- Pracę na cały etat / Umowa o pracę / o dzieło
- Możliwość udziału w szkoleniach oraz seminariach
- Wyjazdy/wyjścia integracyjne
- Elastyczne godziny pracy

Opis stanowiska
- Rozwój produktów własnych
- Praca nad różnymi projektami w technologii PHP
- Wdrożenie i serwis wyjazdowy

Wymagania
- Znajomość języków programowania PHP 5+, OOP
- Znajomość MySQL
- Znajomość JavaScript, jquery, html (minimum podstawy)
- Znajomość języka angielskiego (min. na potrzeby zrozumienia dokumentacji technicznych)
- Prawo jazdy kat. B
- Gotowość do sporadycznych wyjazdów wdrożeniowych, serwisowych

Poleć znajomemu
Opublikowana 2018-01-03
Wyświetlona: 7534 razy