Programista/Developer

praca it: etat dla Tigura Sp. z o.o. / Opole

Tagi: Programista ERP Java JavaScript Visual Basic

Tigura Sp. z o.o. dla swojego Klienta – międzynarodowego lidera – firmy specjalizującej się w tworzeniu rozwiązań z branży zabezpieczeń, poszukuje Kandydata na stanowisko:

PROGRAMISTA/DEVELOPER
Miejsce pracy: Opole, bliskie okolice

OPIS STANOWISKA:
Udział w tworzeniu i wdrażaniu innowacyjnego rozwiązania – CPQ Infor;
Obsługa powdrożeniowa – zarządzanie, rozbudowa i utrzymanie systemu;
Ścisła współpraca z innymi działami firmy m.in. działem handlowym;
Obsługa obecnego systemu ERP;
Wsparcie przy wdrożeniu nowej wersji systemu ERP MS Dynamics AX 2012.

OCZEKIWANIA:
Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne (lub studenci ostatnich lat);
Znajomość przynajmniej jednego języka programowania, preferowane: Java, JavaScript, Visual Basic;
Znajomość MS Access i MS SQL;
Doświadczenie w realizacji projektów informatycznych;
Dobra znajomość języka angielskiego;
Chęć rozwoju i nauki nowych technologii;
Gotowość do podejmowania podróży służbowych.

KLIENT OFERUJE:
Możliwość rozwoju i udziału w tworzeniu innowacyjnych rozwiązań;
Liczne szkolenia, mające na celu wdrożenie w wykonywane obowiązki;
Atrakcyjne wynagrodzenie – uzależnione od posiadanego doświadczenia i umiejętności (do 6.000 PLN netto);
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Pakiet socjalny: ubezpieczenie medyczne, preferencyjne warunki na ubezpieczenie na życie, dofinansowanie do świąt i wakacji, eventy dla pracowników i ich rodzin;
Przyjazną atmosferę;
Wysokiej klasy sprzęt;
Możliwość rozwoju zawodowego i awansu;
Udział w interesujących i rozwijających projektach.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-11-24
Wyświetlona: 7805 razy