IT Service Desk

praca it: etat dla Manpower / Warszawa

Tagi: IT Service Desk

Manpower (Agencja zatrudnienia – numer certyfikatu 412) to światowy lider w dziedzinie HR o ponad 60-cio letniej tradycji. Obecnie dla jednego ze swoich Klientów poszukuje osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ITS/054/KMA

Zadania:
• Obsługa zgłoszeń użytkowników w dedykowanym systemie
• Wsparcie użytkowników w zakresie funkcjonowania aplikacji
• Zdalne diagnozowanie i rozwiązywanie problemów
• Utrzymanie stałego wsparcia i kontaktu z użytkownikami

Wymagania:
• Wiedza z zakresu IT
• Znajomość środowiska Windows oraz pakietu biurowego Office
• Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktu
• Umiejętność pracy w zespole
• Znajomość j. angielskiego – poziom min. B2
• Doświadczenie w pracy w obszarze wsparcia IT – zdalnego lub bezpośredniego (Help Desk / Service Desk)

Oferujemy:
• Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia
• Zdobycie doświadczenia w międzynarodowych strukturach
• Możliwość rozwoju oraz dłuższej współpracy

Prosimy o aplikowanie przez poniższą stronę internetową:

Prosimy o załączenie klauzuli:

“Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez ManpowerGroup Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Prostej 68, 00-838 Warszawa, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z ManpowerGroup oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.”

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-09-26
Wyświetlona: 7335 razy