PHP Developer

praca it: etat dla Lobo sp. z o.o. sp. k. / Katowice

Tagi: PHP 7 - OOP SQL Bash Design API RabbitMQ

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta jakim jest polska firma bukmacherska, która przyjmuje
zakłady na wyniki wydarzeń sportowych oraz społeczno-politycznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Katowice
PHP DEVELOPER/WRO/MB

Zakres obowiązków:

-Przetwarzanie strumieni danych (sportowych) w czasie rzeczywistym.
-Optymalizacja pod kątem szybkości i wydajności.
-Przygotowywanie i wdrażanie aplikacji w technologii docker.

Wymagania:

-Wykształcenie wyższe.
-Bardzo dobra znajomość PHP 7 – OOP.
-Bardzo dobra znajomość SQL.
-Dobra znajomość Bash.
-Znajomość Design API (REST, RPC, SOAP).
-Znajomość RabbitMQ.

Mile widziana znajomość:

-Symphony Framework;
-XML, Webservices;
-Overview in network technology;
-GIT CI;
-Docker;
-Testing;
-Mongo;
-Redis;
-Nginx.

Nasz klient oferuje:
-Wynagrodzenie w przedziale 8000-12000 zł brutto.
-Dowolną formę zatrudnienia (B2B, umowa o pracę itp.).
-Dodatkowo: karta multisport, chillout room, przekąski itp.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-25
Wyświetlona: 8006 razy