Senior Programista PHP

zlecenia it dla Lobo HR / Wrocław

Tagi: Programista PHP

Lobo HR jest agencją rekrutacyjną (nr 7502), która dostarcza swoim klientom najlepszych pracowników. Oszczędzamy czas i przyczyniamy się do sukcesów naszych partnerów poprzez zastosowanie nowoczesnych technik rekrutacyjnych wspieranych innowacyjnymi technologiami informatycznymi.

Aktualnie dla naszego klienta, który zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie tworzenia serwisów i aplikacji internetowych, szukamy obecnie osoby na stanowisko:

Wrocław

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie kodu.
  • Realizacja rozwiązań programistycznych głównie w języku programowania PHP.
  • Weryfikacja jakości kodu źródłowego oraz rozwiązań technologicznych.
  • Pozostałe, szczegółowe informacje będa przekazane podczas rozmowy.

Wymagania:

  • Min. 4 letnie doświadczenie na stanowisku junior PHP Developer, PHP Developer bądź Senior PHP Developer.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną pracę z dokumentacją techniczną w tym języku.
  • Zaawansowana znajomość PHP.
  • Zaawansowana znajomość zagadnień związanych z obiektowością.
  • Zaawansowana znajomość min. jednego systemu bazodanowego (preferowany MsSQL).
  • Umiejętność tworzenia złożonych systemów wykorzystujących kilka technologii.
  • Bardzo dobra znajomość najpopularniejszych frameworków backendowych.
  • Znajomość rozwiązań dla potrzeb wyszukiwania (preferowany Sphinx Search Engine).
  • Znajomość systemów Cache (preferowany Redis).
  • Podstawowa znajomość systemu Linux.
  • Doświadczenie w pracy z nie relacyjnymi bazami danych.
  • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych.

Mile widziane:

  • Znajomość S.O.L.I.D.
  • Znajomość PSR.
  • Umiejętność tworzenia rozwiązań do ponownego wykorzystania w formie modułów.
  • Lead Development 1-2 systemów.

Nasz Klient oferuje:

  • Współpracę B2B.
  • Wynagrodzenie w przedziale 7000 zł – 10000 zł netto.
  • Możliwość korzystania z karty MultiSport oraz prywatnej opieki medycznej w Luxmed.
  • Szkolenia grupowe oraz indywidualne zgodne ze stanowiskiem.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-08-08
Wyświetlona: 7809 razy