Młodszy Programista C / C++

praca it: etat dla SALESFOR / Warszawa

Tagi: Programista C++ VISUAL STUDIO ECLIPSE WINDOWS

SALES FOR to firma specjalizująca się w obszarze efektywnego i nowoczesnego doradztwa personalnego, rekrutacji oraz selekcji personelu na terenie Polski i za granicą.

Dla swojego Klienta – polskiej firmy „nowych technologii” z ponad 20-letnią tradycją, współpracującej z klientami na sześciu kontynentach, członkiem EPCglobal zajmującej się integracją systemów i dostawą rozwiązań RFID, poszukuje:

Młodszy Programista  C++

Nr Ref: MP/W/77/2017

Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Wytwarzanie oprogramowania głównie z użyciem technologii RFID,
Aktywne wykorzystanie wiedzy w zakresie programowania, baz danych oraz sieci komputerowych,
Skrupulatne testy swoich rozwiązań przed przekazaniem do testerów,
Dokumentacja wewnętrzna wytworzonego oprogramowania,
Raportowanie swojej pracy,
Współpraca z innymi programistami w przypadku większych projektów, ale również samodzielność przy projektach mniejszych,
Mile widziane uczestnictwo w fazie projektowania oprogramowania (okazjonalnie również w procesie zbierania wymagań klienta).
Wymagania:

rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
Wykształcenie informatyczne, elektroniczne lub pokrewne,
Znajomość języka programowania C++,
Znajomość Visual Studio lub Eclipse (z chęcią nauki Visual Studio),
Biegła obsługa i konfiguracja systemów rodziny Windows,
Znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym,
Dokładność, komunikatywność, dobra organizacja pracy.
Oferujemy:

Twórczą pracę w stabilnej firmie z możliwością rozwoju,
Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym,
Przyjazną i luźną atmosferę,
Elastyczne godziny pracy.

Rejestr Agencji Zatrudnienia: 8519

Informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2017-05-25
Wyświetlona: 6828 razy