Programista Python

praca it: etat dla Trineo / Gdynia

Tagi: Python Programista

Dla naszego klienta z USA poszukujemy pracowników na stanowiska w Trójmieście.

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie oprogramowania i kodowanie w j. Python
  • Dokumentowanie napisanego kodu
  • Współpraca z inżynierami testów
  • Współpraca z programistami z USA rozwijającymi aplikacją webową
  • Planowanie własnej pracy na podstawie przydzielonych zadań
  • Raportowanie stanu zaawansowania przydzielonych zadań

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w tworzeniu aplikacji w j. Python
  • Znajomość protokołu HTTP i doświadczenie z RESTful API
  • Dobra znajomość j. angielskiego
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z cyfrowym Audio i Video.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Doskonałe warunki pracy
  • Możliwość stałego rozwoju kwalifikacji

Jeśli chciał(a)byś pracować w międzynarodowym zespole, dla jednej z wiodących w swojej branży firm z USA, ale bez niedogodności spotykanych w wielkich korporacjach, prześlij nam swoje CV

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-11-03
Wyświetlona: 5108 razy