Database Developer | Przemyśl (praca częściowo zdalna)My

praca it: etat dla Klient New-Invest / Rzeszów

Tagi: MySQL

Jesteśmy teamem ambitnych developerów. Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych różnego typu – projektowanie graficzne, kodowanie zaprojektowanej grafiki, kodowanie w JavaScript, CSS, HTML. Współpracujemy z firmami z różnych branż tworząc i rozwijając oprogramowanie w oparciu o indywidualne potrzeby.

Zasadniczo pracujemy na Windows, czasem Linux. W naszej organizacji każdy pracownik ma opracowany program rozwoju, w tym wsparcie dla szkoleń zewnętrznych, własnych, egzaminów i certyfikatów.

Poszukujemy Database Developera / Przemyśl (woj. podkarpackie)
Możliwa praca częściowo zdalna
Dlaczego warto u nas pracować?

• zapewniamy stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
• umożliwiamy pracę częściowo zdalną (ilość dni do ustalenia)
• gwarantujemy pracę przy ciekawych, rozwojowych projektach
• organizujemy dla naszych Pracowników podróże służbowe oraz udział w szkoleniach dzięki którym Programiści podnoszą poziom wiedzy i kwalifikacji
• Pracownicy mogą korzystać z wybranego basenu/siłowni

Zadania na tym stanowisku:

• projektowanie i wdrażanie projektów baz danych stworzonych w oparciu o wymagania Klientów
• ocena istniejących baz danych i rekomendowanie usprawnień w celu podnoszenia efektywności działania
• optymalizacja systemów baz danych pod kątem efektywności i wydajności
• przygotowywanie specyfikacji projektowych oraz dokumentacji funkcjonalnych dla projektów bazodanowych
• dbanie o jakość i integralność danych
• tworzenie złożonych funkcji, skryptów i procedur wspierających rozwój aplikacji

Wystarczy, że:

• dobrze znasz: MS SQL (preferowane), MySQL, PostgreSQL lub Oracle a także język SQL (procedury składowane, wyzwalacze)
• posługujesz się językiem angielskim w stopniu dobrym
• potrafisz rozwiązywać proste problemy z oprogramowaniem

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-10-19
Wyświetlona: 4926 razy