Projektant – Programista BPM

praca it: etat dla Cyclad Sp. z o.o / Wrocław

Tagi: BPM IBM UML BPEL Wrocław

Wrocław

Cyclad to międzynarodowa firma konsultingowa specjalizująca się w outsourcingu i rekrutacji dla światowych liderów branży technologicznej. Jesteśmy obecni w 5 krajach na 3 kontynentach. Myślimy i działamy globalnie, dzięki czemu naszym pracownikom możemy zaoferować duże możliwości rozwoju. Dołącz do naszego zespołu!

Aktualnie dla naszego klienta, dostawcy kompleksowych rozwiązań finansowych (takich jak leasing, pożyczki, wynajem długoterminowy, faktoring), współpracującego z czołowymi producentami i dostawcami na rynku polskim i zagranicznym poszukujemy kandydatów na stanowisko Projektanta – Programisty BPM.

Opis stanowiska:
• Udział w rozwoju i utrzymaniu architektury procesowej w organizacji
• Projektowanie i implementacja procesów biznesowych w silniku IBM Business Process Manager
• Dokumentowanie rozwiązań z wykorzystaniem notacji UML i BPMN
• Tworzenie narzędzi pomocniczych, usprawniających rozwój oraz utrzymanie definicji procesów biznesowych
• Utrzymywanie standardów pracy i współpracy z zewnętrznymi dostawcami oprogramowania

Wymagania:
• Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (projektowanie/implementacja procesów biznesowych)
• Znajomość zagadnień z obszaru procesów biznesowych
• Doświadczenie w programowaniu w języku JavaScript
• Praktyczna znajomość minimum jednego z mechanizmów: BPEL, Workflow, środowiska Node.js, narzędzi Eclipse, GIT/SVN, języka SQL i technologii relacyjnych baz danych
• Doświadczenie w programowaniu w jednym ze środowisk Java lub .Net
• Znajomość notacji UML i BPMN
• Doświadczenie w pracy z narzędziem IBM Business Process Manager lub odpowiednikami

Oferujemy:
• Umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
• Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz motywujący system premiowy
• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze implementacji procesów biznesowych
• Pracę w komfortowych warunkach, przestrzeń i potrzebną do koncentracji ciszę
• Pracę w środowisku pozwalającym na zachowanie work-life balance
• Wsparcie szkoleniowe w rozwoju kompetencji
• Przyjazną atmosferę pracy
• Wysokiej jakości narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
• Pakiet dodatkowy (prywatną opiekę medyczną, pakiet sportowo – rekreacyjny, bony świąteczne dwa razy do roku)
• Możliwość skorzystania z atrakcyjnych warunków usług bankowych (m. in. kredyt hipoteczny) czy wynajmu długoterminowego samochodu

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-08-05
Wyświetlona: 7226 razy