Inżynier Wsparcia Informatycznego

praca it: etat dla KS Service / Bielsko Biała

Tagi: it help desk linux mysql postgresql

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego, certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.Wspieramy procesy rekrutacyjne pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii.

Aktualnie dla jednego z naszych Klientów – firmy z branży IT dostarczającej kompleksowe rozwiązania systemowe klasy contact center dedykowane zarówno małym i średnim przedsiębiorstwom, jak i korporacjom- poszukujemy kandydatów na stanowisko inżynier wsparcia informatycznego. Miejsce pracy: Bielsko- Biała

Wymagania:

Znajomość środowiska Windows Server 2003 i nowszych Umiejętność samodzielnego, kreatywnego rozwiązywania problemów Umiejętność analitycznego myślenia Umiejętność profesjonalnego kontaktu z klientami firmy Umiejętność pracy w zespole Samodzielność i odpowiedzialność

Dodatkowe wymagania:

Znajomość jednej z technologii: PostgreSQL, MS SQL, Linux/ Unix, rozwiązań Cisco Umiejętność przygotowywania koncepcji rozwoju systemów teleinformatycznych Prawo jazdy kat. B

Obowiązki:

Instalacja i konfiguracja systemów komputerowych na platformie Windows Prowadzenie dokumentacji wdrożeniowej Wsparcie powdrożeniowe Klientów Prowadzenie szkoleń dla Klientów

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie Możliwość dołączenia do zespołu wysoko wykwalifikowanych ekspertów Umowę o pracę Atrakcyjną ścieżkę rozwoju Możliwość udziału w projektach o zasięgu międzynarodowym Kontakt z najnowszymi technologiami

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-07-11
Wyświetlona: 4612 razy