PHP Developer

praca it: etat dla Polski HR Doradztwo Personalne / Katowice

Tagi: PHP Zend OOP MySQL 5 SQL Framework

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego HR S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Aktualnie dla naszego klienta z branży IT, tworzącego oprogramowanie dla firm z sektora FMCG, poszukujemy do pracy w Katowicach lub zdalnie pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:
 Tworzenie zaawansowanego oprogramowania dla prestiżowych klientów z branży FMCG
Wymagania względem Kandydata:

 Wykształcenie wyższe informatyczne lub studenci ostatnich lat
 Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy o podobnych charakterze
 Rozległa wiedza na temat PHP 5, OOP i wzorców projektowych
 Doświadczenie zawodowe związane z pracą z bazami danych (SQL, MySQL 5)
 Znajomość WebServices
 Znajomość Zend Framework 2
 Komunikatywna znajomość języka angielskiego
 Terminowość, sumienność, elastyczność
 Wysoki poziom kultury osobistej i poczucie humoru

Nasz Klient Oferuje:

 Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
 Elastyczny czas pracy (możliwość częściowej pracy zdalnej)
 Możliwość rozwoju poprzez certyfikowane szkolenia zewnętrzne oraz wewnętrznie
 Udziału w ciekawych projektach
 Pracę w młodym zespole, w dynamicznie rozwijającej się firmie
 Przyjazną atmosferę w pracy

Zainteresowane osoby prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, potrzebnych w procesie rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”.
Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.
Posiadamy certyfikat KRAZ nr 6372

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-06-24
Wyświetlona: 4405 razy