Informatyk – Inżynier wsparcia IT – Serwisant

praca it: etat dla RECRUIT / Bielsko Biała

Tagi: Informatyk Inżynier wsparcia IT Serwisant

Osoba na tym stanowisku będzie pracować w zespole inżynierów systemowych helpdesk (administracja aplikacja, software, systemy pomiarowe) wspierając aktywnie Klientów we wdrożeniach i serwisie oprogramowania do pomiarów rozproszonych (MS WINDOWS, SQL Oracle, aplikacja dedykowana) zdalnie lub w terenie (do 30 % czasu)

Obowiązki:

-Wsparcie dla Klientów (B2B) w zakresie doradztwa technicznego i serwisu oprogramowania pomiarowego (ciepło i woda);
-Wsparcie techniczne przy projektach dotyczących systemów zdalnego odczytu;
-Walidacja oprogramowania oraz urządzeń systemowych (weryfikacja systemu oraz urządzeń elektronicznych (elementów systemu stacjonarnego odczytu);
-Konfiguracja oprogramowania, serwerów i usług na potrzeby oprogramowania pomiarowego;
-Prezentacje i szkolenia dla Klientów;
-Praca w trybie help desk I i II linia wsparcia, identyfikowanie problemów Klientów i pomoc w ich rozwiązywaniu (helpdesk telefoniczny, mailowy i zdalny pulpit);
-Delegacje (2 – 3 dniowe) – cała Polska do 30% czasu.

Oczekujemy:

-1 – 3 lata na podobnym stanowisku (administrator, inżynier systemowy, tester, programista SQL, projektant – developer SQL, analityk baz danych, junior software developer project manager, inżynier wparcia i serwisu, inżynier testów software), systemy pomiarowe, sieci, bazy danych (Oracle), I, II lub III linia wsparcia helpdesk IT;
-Wykształcenie: preferowane wyższe techniczne, optymalnie telekomunikacja, elektronika, systemy sieciowe, informatyka, systemy wbudowane;
-Umiejętność współpracy z klientem, słuchania i selekcji informacji;
-Znajomość od strony administracyjnej lub praktycznej systemów i baz danych SQL, znajomość relacyjnych baz danych (ORACLE) będzie dodatkowym atutem;
-Znajomość protokołów sieciowych i zagadnień związanych transmisją danych w rozwiązaniach pomiarów rozproszonych będzie atutem;
-Certyfikacja SQL, MS SQL, Oracle, Microsoft MCSE będzie atutem;
-Znajomość języka angielskiego, komunikatywny angielski lub niemiecki będzie atutem;
-Prawo jazdy kat.B, gotowość do podróży służbowych i delegacji 1 – 3 dni cała Polska
-Zamieszkanie lub gotowość do zamieszkania w okolicach Cieszyna / Skoczowa w woj. śląskim.

Oferujemy:

-Ciekawą pracę w firmie o silnej pozycji na rynku;
-Zatrudnienie na pełny etat na czas nieokreślony (po okresie próbnym 1 – 3 mce) w długiej stabilnej perspektywie;
-Narzędzia pracy;
-Profesjonalny system szkoleń;
-Uczestnictwo i ważną rolę w kluczowym projekcie software z możliwością awansu i rozwoju.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-05-30
Wyświetlona: 6946 razy