FrontEnd Developer (WSH/02/16)

praca it: etat dla Weegree.com / Opole

Tagi: Programista

WEEGREE jest firmą działającą w obszarach outsourcingu zatrudnienia, technologii informatycznych oraz consultingu HR. Od 10 lat współpracujemy z klientami z Belgii, olandii i Polski. Solidność, wysoka jakość i indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty. Wieloletnie doświadczenie pozwala zrozumieć nam potrzeby rynku, co owocuje budowaniem długotrwałych relacji.

FrontEnd Developer

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie wykorzystywała swą wiedzę do tworzenia i rozwoju aplikacji internetowych dostarczanych w modelu SaaS. Do obowiązków będzie należało w szczególności:

Projektowanie i tworzenie frontendu aplikacji internetowych. Prowadzenie dokumentacji realizowanych prac. Współpraca z zespołem deweloperów (front-end i back-end) w metodologii SCRUM. Wymagania: Dobra znajomość JavaScript, HTML, CSS. Doświadczenie z Responsive Web Design. Bardzo otwarte podejście do rozwoju, samodzielność w rozwiązywaniu problemów i żywe zainteresowanie nowoczesnymi technologiami webowymi. Język angielski w stopniu komunikatywnym. Mile widziane: Dobra znajomość dowolnego języka programowania. Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie. Bogaty pakiet socjalny: karta multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe. Dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy. Korzystanie z pokoju relaksu w którym znajdziesz m.in. konsolę, okulus, wygodne kanapy, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke. Dodatkowe informacje: Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! – http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-07
Wyświetlona: 1491 razy