Lider Zespołu ds. programowania robota humanoidalnego (WPH/04/16)

praca it: etat dla Weegree.com / Opole

Tagi: Programista

WEEGREE – Jesteśmy firmą zajmującą się outsourcingiem zatrudnienia, ale nie zapominamy o tym, jak ważne są w życiu codziennym nowe technologie! Stawiamy na innowacje oraz ich rozwój, traktując je jako kluczowe dla naszej działalności. Dzięki nim realizujemy szereg projektów IT, które zaspokajają zarówno potrzeby nasze, jak i komercyjne.

Obecnie rozpoczynamy unikalny projekt na skalę europejską!

Jeśli chcesz być częścią wyjątkowej i pionierskiej drużyny, która tchnie życie w naszego robota humanoidalnego, a wyzwania napędzają Cię do działania to rozwijaj się razem z nami!

Lider zespołu ds. programowania robota humanoidalnego

Miejsce pracy: Opole

Czym będziesz się zajmował?

Technicznym prowadzeniem zespołu programistów. Projektowaniem oraz wyborem odpowiednich rozwiązań. Zapewnieniem odpowiedniej jakości wytwarzanego oprogramowania, w szczególności kontrola nad tworzeniem i utrzymaniem testów, udział w procesie przeglądu kodu. Nadzorem nad tworzeniem dokumentacji technicznej. Tworzeniem kodu.

Czego od Ciebie oczekujemy?

Dobrej znajomości języków programowania: C/C++, Python. Dobrej znajomości zagadnień baz danych (relacyjnych i nierelacyjnych). Umiejętności efektywnego zarządzania zespołem. Znajomości systemów kontroli wersji Git / SVN. Znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie (w tym umiejętność czytania dokumentacji technicznej). Zaangażowania i odpowiedzialności.

Dodatkowymi atutami będą:

Doświadczenie w zarządzaniu projektami. Praktyczna znajomość wzorców projektowych oraz znajomość technologii internetowych (PHP, HTML5, CSS, JS). Znajomość zagadnień projektowania architektury aplikacji, w tym języka UML.

Co oferujemy w zamian?

Możliwość uczestnictwa w wyjątkowym projekcie. Ogromną szansę na rozwój w zakresie najnowszych technologii i trendów programowania. Bogaty pakiet socjalny: karta Multisport, karta Luxmed (prywatne ubezpieczenie medyczne), ubezpieczenie grupowe. Człowiek nie robot, jeść musi :) – Zapewnimy Ci dofinansowanie do pysznych obiadów w czasie pracy. W zdrowym ciele zdrowy duch! Oprócz karty Multisport będziesz miał dostęp do siłowni znajdującej się w naszym biurze. Praca to nie wszystko, więc co jakiś czas organizujemy szalone imprezy firmowe, dodatkowo w naszym biurze możesz skorzystać z pokoju relaksu, gdzie czekają na Ciebie m.in. konsola Xbox, Oculus, fotel do masażu, dart, piłkarzyki, karaoke. Chcesz zobaczyć swoje miejsce pracy? Wybierz się na spacer po siedzibie Weegree! – http://weegree.com/files/bankfoto/weegree_prezentacja/index.html

Jak składać oferty pracy

Ta oferta pracy została opublikowana ponad 60 dni temu...

« powrót na stronę główną
Jeżeli ta oferta pracy nie jest zgodna z regulaminem, powiadom nas!   
Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-04-04
Wyświetlona: 1356 razy