Programista Backend w dziale Business Intelligence

praca it: etat dla Ten Square Games / Wrocław

Tagi: PHP Programista OOP Javascript HTML CSS

Ten Square Games Sp. z o.o. to młoda, dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy jednym z największych polskich producentów gier społecznościowych oraz mobilnych. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

-integracja produktu z partnerskimi platformami internetowymi – portalami społecznościowymi i innymi kanałami dystrybucji;
-tworzenie i integracja narzędzi wspierających promocje gry;
-optymalizacja / integracja metod płatności, offerwalli, reklam;
-zaawansowana integracja Google Analytics i innych narzędzi analitycznych;
-realizacja zgłoszeń wysyłanych przez dział obsługi klienta (sprawdzanie zasadności zgłoszeń, szacowanie skali problemu, naprawianie błędów indywidualnych i grupowych);
-utrzymywanie produktu na platformach partnerskich (obsługiwanie błędów, rozwijanie funkcjonalności);

Wymagania:

-bardzo dobra znajomość języka PHP (gł. OOP);
-dobra znajomość technologii webowych (Javascript, HTML, CSS);
-podstawowa znajomość systemów unix;
-znajomość języka angielskiego;
-samodzielność w szukaniu rozwiązań;
-umiejętność pracy w zespole;

Mile widziana znajomość:

-framework PHP Yii;
-architektury klient-serwer;
-architektury REST (JSON);
-biblioteki Javascript jQuery i Mootools;
-baz danych Redis, MySQL, Postgresql;

Oferujemy:

-stałą współpracę we wrocławskiej siedzibie firmy;
-atrakcyjne warunki wynagrodzenia uzależnione od doświadczenia i umiejętności;
-możliwość pracy ze strategicznymi partnerami firmy;
-kartę multisport;
-wpływ na kierunek rozwoju firmy;
-elastyczne godziny pracy;
-przyjazną atmosferę.

Poleć znajomemu
Opublikowana 2016-03-04
Wyświetlona: 4087 razy